Profil společnosti

Společnost Centrum systemiky a NLP s.r.o. se specializuje na nové a netradiční přístupy a metody ve vzdělávání a rozvoji dospělých.

Do všech produktů v naší nabídce promítáme aktuální novinky v oblasti systemického přístupu, NLP, Ericksonské konverzační hypnózy, koučování a mediace.

Pořádáme široké spektrum certifikovaných kurzů s NLP tématikou. Vybírejte z naší nabídky a získejte zajímavé slevy za včasné objednávky.

V oblasti koučování patří mezi naše specializace NLP koučování, systemické koučování a systemické koučování s prvky NLP. Ve všech těchto oblastech využíváme kouče se vzděláním a zaměřením na systemické koučování nebo NLP koučování.

V oblasti výcviků se zabýváme specializovanými výcviky systemického koučování, výcviky NLP, a dále kombinacemi přístupů systemiky a NLP s tradičním vzděláváním.

Spolupracujeme jen s odborníky na jednu či více uvedených oblastí a s praxí v daném oboru!

Specializujeme se především na přípravu produktů pro uzavřenou skupinu, tj. na "projekty na klíč", při nichž vycházíme se stávají situace a z procesů uplatňovaných v dané společnosti.

Vzhledem k velké poptávce nabízíme i několik otevřených kurzů pro širokou veřejnost.

Pozor, kapacita otevřených kurzů je omezená a po jejich naplnění nemůžeme přijímat další přihlášky!

Pokud si vyberete pro své školení NLP certifikovaného ITANLP trenéra, tak máte záruku, že prošel komplexním výcvikem a certifikací u spoluzakladatele NLP a New Code NLP Johna Grindera, spoluzakladatelky New Code NLP Carmen Bostic St. Clair a master trenéra Michaela Carrolla.

NLP Newsletter

E-mail newsletter - přihlášení k odběru novinek
Centra systemiky a NLP s.r.o.

Preferovaný formát zprávy

BL ModelLumina Learning