NLP New Code Practitioner 12/2024

Termín začátku: 4. 12. 2024 Lokalita / jazyk: Praha Počet modulů: 1
18 400,- Kč (22 264,- s DPH 21%)
15 900,- Kč (19 239,- s DPH 21%) Akce platí do 30. 6. 2024
Objednat kurz

Podrobné informace o kurzu

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na klienta během koučování, tak i na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních. 

New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.


Pro koho je kurz určen?

Tento kurz je ideální pro všechny, kteří již absolvovali klasický NLP Practitioner nebo i klasický NLP Master Practitioner, ať už v naší společnosti nebo jinde, mají zájem se v NLP neustále zdokonalovat a vzdělávat a chtějí být certifikováni Johnem Grinderem a Carmen Bostic St Clair, kteří techniky New Code sami vyvinuli.


Špičkový výkon je rozhodující pro úspěch v jakékoliv činnosti.


Aktivní ovlivňování svého stavu mysli a osobní kongruence jsou klíčem k maximálnímu výkonu v jakékoliv oblasti života. Techniky a procesy v New Code NLP jsou určeny k vytvoření stavu dokonalosti a pomohou vám i vašim klientům vytvářet změny na hluboké úrovni s cílem podpořit větší výběr a dát vám více možností.


Jak je kurz strukturován?

Výcvik je 3denní a obsahově velmi prakticky zaměřený. Budete sledovat ukázky nových technik a mít možnost osobně prožít každou z nich jak v roli účastníka, tak v roli kouče. Navážete také na své znalosti a zkušenosti z výcviku klasického NLP Practitioner a poznáte nové nástroje a vzorce, které John Grinder vyvinul s cílem rozšířit svou původní práci. Poznáte naprosto nové a elegantní procesy pro vytváření změn.


Vznik New Code NLP

Na konci 70. let si John Grinder uvědomil, že velkému počtu NLP Practitionerů, kteří byli velmi efektivní v tom, jak pomáhali měnit životy svých klientů, chyběla možnost úspěšně aplikovat NLP sami na sobě. Proto se rozhodl navrhnout sadu technik, které by jednak napravily chyby v klasickém NLP (jež vzniklo jako společná práce s Johna Grindera a Richarda Bandlera v období mezi lety 1972 až 1978), a které by zároveň mohly být efektivně použity, pokud je kouč aplikuje sám na sebe.

New Code NLP

•    Aplikace New Code pro dosažení vysoké výkonnosti.

•    New Code NLP techniky: Abeceda, NASA, Svatyně, Invaze, Rytmus života, Dech života, Crozdonské hry, Techniky s periferním viděním, Chůze s X a Y, S-Pattern.

•    Hypnóza: Technika Betty Erickson, Nastavení signálů, N-krokové přerámcování, Healer Within.

•    Teorie a praxe realizace hlubokých změn s využitím New Code.

•    Jakmile poznáte a pochopíte New Code NLP, okamžitě uděláte skok z průměrného NLP Practitionera na opravdového odborníka v NLP.

Certifikace

•    Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikaci New Code NLP Practitioner.

•    Certifikát je vystaven ITCANLP a podepsán Johnem Grinderem, Carmen Bostic St. Clair a Michaelem Carollem.


Termíny kurzu

4. 12. 2024 9:00


Powered by Froala Editor

Lektor kurzu

Ing. Jitka Ďuricová Profil lektora
Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky