Výchova dětí s NLP

Termín začátku: 21. 9. 2024 Lokalita / jazyk: Praha Počet modulů: 1
3 500,- Kč (4 235,- s DPH 21%)
Objednat kurz

Podrobné informace o kurzu

Možná se vám hlavou honí myšlenky, jestli zvládnete z dítěte vychovat šťastného a sebevědomého člověka. Jestli odhalíte jeho talenty a správně ho podpoříte v učení a rozvoji? Jestli je vůbec možné zvládat emoce dětí? Jak v klidu s dítětem komunikovat a mít pěkný vztah bez křiku a vyhrožování? Možná si nevíte rady s častými sourozeneckými konflikty? A někdy uvažujete nad tím, jestli jste vlastně dobrý rodič pro své dítě

Většina z nás vstupovala do rodičovské role plná ideálů a zásad, jak bude své děti vychovávat a rodičovství si užívat. Mnohdy je to však ta nejtěžší práce a realita je od našeho očekávání vzdálená. Zároveň je současná doba plná informací a přináší i nepřeberné množství přístupů a metod, jak zvládat rodičovství a poradit si s nelehkými situacemi ve výchově.

Co má však největší efekt? Začít pracovat na sobě a na vašich reálných situacích, které s dětmi zažíváte. Vy sami jste klíčem ke spokojenému dítěti a bez změny ve vašem přístupu a chování se neobejdete.

Představte si, že pomocí NLP nástrojů budete moci opět v rodině volně dýchat. Zjistíte, co právě vy a vaše rodina potřebujete a co bude fungovat v komunikaci uvnitř vaší rodiny. Charaktery dětí i situace, které běžně řešíte, mohou být rozdílné a vyžadují různé pohledy a techniky. 

S naším kurzem dokážete vnést do vašeho života zdravou komunikaci, důvěru, otevřenost a pochopení pro jednání všech členů rodiny.

Kurz Šťastná rodina aneb NLP pro rodiče je určen pro rodiče dětí bez ohledu na věkovou kategorii. Bude však přínosem i pro ostatní členy rodiny nebo pro osoby pracující s dětmi.

Nabídneme vám množství způsobů, jak prakticky NLP techniky využít a pokrýt většinu situací, které mohou nastat.

Co absolvováním školení získáte:

•    Poznáte, z jakého důvodu je NLP vynikající při výchově dětí.

•    Pochopíte, jaké mají vaše děti základní tendence v chování a přemýšlení (metaprogramy) a jak mohou být odlišné od těch vašich

•    Naučíte se s dítětem sladit v komunikaci, podpoříte pocit důvěry a budete umět vytvořit pozitivní atmosféru během rozhovoru.

•    Zdokonalíte se v komunikaci s dítětem pomocí jednoduchých technik a zajistíte tak hladký chod domácnosti.

•    Efektivněji podpoříte a povzbudíte děti v jejich rozvoji.

•    Budete umět pracovat s emocemi a cítit se klidně i ve vypjatých situacích.

•    Cíleně se budete zaměřovat na chtěné chování.

•    Posílíte flexibilitu a budete se umět podívat na jednotlivé situace z různých úhlů pohledu (např. z pohledu dítěte).

•    Naučíte se pracovat se zpětnou vazbou a budete ji umět efektivně poskytovat.


Co se na školení naučíte:

●    Co je Neuro-lingvistické programování

●    Jak funguje lidský mozek

●    Zákonitosti lidské komunikace a odlišnosti v dekódování reality

●    Nejčastější komunikační přešlapy rodičů

●    Základní metaprogramy a filtry reality

●    Kotvení emocí

●    Nástroje k poskytování laskavé zpětné vazby

●    Techniky NLP pro pohodové rodičovství

●    Stanovení akčních kroků, které povedou ke změně ve vašem životě


Zaregistrujte se na naše školení ještě dnes a vneste do své rodičovské role lehkost, otevřenou komunikaci, nadhled a pochopení.


Powered by Froala Editor

Lektor kurzu

Mgr. Kateřina Dušková Profil lektora
Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky