Centrum systemiky a NLP s.r.o. Pomáháme lidem růst, zvyšovat svoji hodnotu a vydělávat více peněz

NLP ONLINE KURZY

Rychlá životní změna aneb Personal Breakthrough Session

Když jste si přečetli nadpis tohoto článku, tak jste si možná položili otázku, co znamená „rychlá“ změna. Jak moc rychlá změna to je? Nebo jste se třeba zamysleli nad tím, zda je tato změna trvalá, jak probíhá nebo jaké techniky jsou při ní použity?

Přiznejme si, kolikrát v životě každý z nás zatoužil po větší či menší životní změně. Část z nás určitě vsadila na nějaké významné datum a řekla si: „Teď to nechám ještě tak, ale udělám výraznou osobní změnu ve svém životě na své 20., 30., 40. narozeniny anebo jsme se rozhodli dát si další novoroční předsevzetí o tom, že od 1.1. budeme zdravě žít, sportovat, zhubneme, budeme se více věnovat rodině nebo sami sobě a tak podobně. Přiznejme si však otevřeně – kolikrát jsme dokázali svoje předsevzetí dodržet a dosáhnout svého vysněného cíle? Některým z nás se to povedlo po několika týdnech či měsících, ať už díky práci s koučem, účasti na nějakém sebezkušenostním kurzu nebo pevné vůlí a pravidelným odříkáním.

Ze své vlastní minulé zkušenosti mohu říci, že není nic horšího a nepříjemnějšího, než začít vědomě měnit svoje zlozvyky a rutiny a začít o dané věci přemýšlet jinak. Člověk neustále přemýšlí, jak by chtěl, aby se situace vyvíjela a zároveň jak to vypadá teď. Skáčeme z kýženého cíle do aktuálního stavu, což nás programuje zpět. Ani si neuvědomujeme kolik energie je zapotřebí vynaložit na to, abychom se dokázali chovat a myslet jinak a aby to vedlo ke změně rutinního jednání.

Ale mohu vás uklidnit - není nutné vždy podstupovat tyto nepříjemné stavy mysli a naladění jen proto, abyste u sebe něco rychle a efektivně změnili. Existují i jiné možnosti, které jsou založené na principech NLP a Organické hypnózy. Změna je možná kdykoliv v našem životě a záleží jen na nás, kdy ji budeme chtít zrealizovat a kolik času, peněz a energie do ní budeme ochotni vložit. Možná jste úspěšným podnikatelem, který hledá nové příležitosti pro rozvoj businessu, možná jste na mateřské dovolené nebo hledáte nové uplatnění, možná si potřebujete ve svém životě udělat pořádek, možná jste studentem shánějícím první zaměstnání nebo jste někdo úplně jiný. Nezáleží na tom, kdo jste. Je však důležité, abyste věděli, kam směřujete - jaký je Váš cíl a jakou cestu či strategii jste si zvolili pro jeho dosažení.

Nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem pro osobní změnu je speciální koučovací schůzka založená na Neuro-lingvistickém programování nazývaná Personal Breakthrough Session neboli Průlomová schůzka. Jedná se o unikátní metodu, která má přesně danou strukturu a pracuje se změnami na úrovni identity, hodnot a přesvědčení. Při průlomové schůzce, která je velmi oblíbená po celém světě, se využívají nejsilnější nástroje pro osobní změnu využívané v NLP, Ericksonské hypnóze, Organické hypnóze či Časových liniích.

Pokud jste rozhodnuti pro velkou osobní změnu, tak průlomová schůzka je ta nejlepší cesta, kterou se vydat. Radikální změny lze dosáhnout touto metodou velmi rychle, například hned po prvním sezení, a výsledky jsou trvalého charakteru. V případě zájmu o průlomovou schůzku nebo o více informací se na nás obraťte. Techniky aplikované při průlomové schůzce můžete po absolvování kurzu Personal Breakthrough Session velice účinně aplikovat nejen na druhých, ale také na sobě.

Máte-li zájem dosáhnout výrazné změny u sebe či ostatních nebo jste-li kouč či terapeut, který chce umět velmi efektivně pomáhat svým klientům, jistě oceníte tuto techniku. Naučit se ji můžete buď na specializovaném výcviku Personal Breakthrough Sesssion nebo v rámci výcviku NLP Master Practitioner. Všichni absolventi našich NLP Master Practitioner výcviků tento nejnovější způsob koučování znají a ovládají. Pokud budete na českém či slovenském trhu hledat jinou společnost nabízející tento výcvik, tak se ujistěte, zda poskytuje také výcviky NLP Master Practitioner a Ericksonskou nebo Organickou hypnózu, zda výcvik vede NLP trenér s mezinárodním trenérským certifikátem a zda jejich výcvik Master Practitioner obsahuje části Personal Breakthrough Sessions a časové linie.

Zkontrolujte si aktuální termíny kurzů.

NLP BREAK THROUGH SESSION

  • NLP Master Practitioner
  • NLP Practitioner ON-LINE
  • NLP Premier Practitioner
  • NLP Master Practitioner ON-LINE 2024
  • Intenzivní výcvik Systemického koučování