Online registrace do NLP kurzů Využijte zvýhodněných cen za včasnou rezervaci

NLP New Code Practitioner

Termín začátku: 24. 4. 2024
Lokalita / jazyk: Česko / CZ
Počet modulů: 1
18 400,- Kč bez DPH 21%

OBJEDNAT KURZ

Při závazné objednávce a při zaplacení
do 31.12.2023
sleva 1 500,- z celkové ceny.

Podrobné informace o kurzu

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na klienta během koučování, tak i na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních.

New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.

Pro koho je kurz určen?

Tento kurz je ideální pro všechny, kteří již absolvovali klasický NLP Practitioner nebo i klasický NLP Master Practitioner, ať už v naší společnosti nebo jinde, mají zájem se v NLP neustále zdokonalovat a vzdělávat a chtějí být certifikováni Johnem Grinderem a Carmen Bostic St Clair, kteří techniky New Code sami vyvinuli.

Špičkový výkon je rozhodující pro úspěch v jakékoliv činnosti.

Aktivní ovlivňování svého stavu mysli a osobní kongruence jsou klíčem k maximálnímu výkonu v jakékoliv oblasti života. Techniky a procesy v New Code NLP jsou určeny k vytvoření stavu dokonalosti a pomohou vám i vašim klientům vytvářet změny na hluboké úrovni s cílem podpořit větší výběr a dát vám více možností.

Jak je kurz strukturován?

Výcvik je 3denní a obsahově velmi prakticky zaměřený. Budete sledovat ukázky nových technik a mít možnost osobně prožít každou z nich jak v roli účastníka, tak v roli kouče. Navážete také na své znalosti a zkušenosti z výcviku klasického NLP Practitioner a poznáte nové nástroje a vzorce, které John Grinder vyvinul s cílem rozšířit svou původní práci. Poznáte naprosto nové a elegantní procesy pro vytváření změn.

Vznik New Code NLP

Na konci 70. let si John Grinder uvědomil, že velkému počtu NLP Practitionerů, kteří byli velmi efektivní v tom, jak pomáhali měnit životy svých klientů, chyběla možnost úspěšně aplikovat NLP sami na sobě. Proto se rozhodl navrhnout sadu technik, které by jednak napravily chyby v klasickém NLP (jež vzniklo jako společná práce s Johna Grindera a Richarda Bandlera v období mezi lety 1972 až 1978), a které by zároveň mohly být efektivně použity, pokud je kouč aplikuje sám na sebe.

New Code NLP

  • Aplikace New Code pro dosažení vysoké výkonnosti
  • New Code NLP techniky: Abeceda, NASA, Svatyně, Invaze, Rytmus života, Dech života, Crozdonské hry, Techniky s periferním viděním, Chůze s X a Y, S-Pattern.
  • Hypnóza: Technika Betty Erickson, Nastavení signálů, N-krokové přerámcování, Healer Within
  • Teorie a praxe realizace hlubokých změn s využitím New Code
  • Jakmile poznáte a pochopíte New Code NLP, okamžitě uděláte skok z průměrného NLP Practitionera na opravdového odborníka v NLP.

Certifikace

  • Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikaci New Code NLP Practitioner.
  • Certifikát je vystaven ITCANLP a podepsán Johnem Grinderem, Carmen Bostic St. Clair a Michaelem Carollem.

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ