Performance Management

Podrobné informace o kurzu

Na základě zhodnocení a detailní analýzy vaší společnosti připravíme kompletní materiály a podklady pro implementaci procesu hodnocení a řízení výkonnosti a celý proces u vás zavedeme a zastabilizujeme.

Zavedením procesu hodnocení výkonnosti pomůžete svým zaměstnancům dosahovat úspěchů v jejich práci, což jim i vám umožní hodnotit a měřit jejich výsledky přesně a objektivně.

Popis procesu hodnocení výkonnosti

Ve všech uvedených částech procesu využíváme systemické koučování a techniky Neuro-lingvistického programování.

Vaše plány se stanou skutečností, protože z nich vycházejí cíle vašich zaměstnanců.

Základní pravidla

Stanovování cílů

S.M.A.R.T. kritéria stanovení cílů

SYS-NLP kritéria stanovení cílů

Naučíme vaše manažery a vedoucí jak s využitím systemického koučování pomoci zaměstnancům stanovit si správné cíle splňující všechna potřebná kritéria.

Stanovování individuálního plánu osobního rozvoje

Naučíme vaše manažery a vedoucí jak s využitím systemického koučování a dalších moderních a lehce aplikovatelných metod pomoci zaměstnancům připravit si nejvhodnější a detailně měřitelné individuální plány osobního rozvoje.

Princip spravedlivého hodnocení

Při hodnocení výkonnosti není nic důležitějšího, než aby bylo objektivní v rámci celé firmy. A právě tuto nejtěžší a nejobávanější část vám pomůžeme dokonale ošetřit!

Provedení konkrétního hodnocení

Zvyšte efektivitu svých lidí a zajistěte jim pravidelnou oficiální zpětnou vazbu pomocí zavedení systému hodnocení výkonnosti ve vaši firmě.

Termíny kurzu

Pro tento kurz aktuálně nejsou vypsané termíny. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Powered by Froala Editor


Neváhejte nás kontaktovat

Zápis v obch. rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 183381 | IČ: 24151424 | DIČ: CZ24151424 | Ochrana osobních údajů | Všeobecné obchodní podmínky