On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 07/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

HR Development Day

Tento kurz již proběhl 20.10.2015

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Centrum systemiky a NLP vám opět přináší novinky, které zefektivní vaši práci, ušetří firmě peníze a zároveň vás osobně posunou v osobní i pracovní oblasti. Přijďte si sami vyzkoušet, co je a co umí Neuro-lingvistické programování, Behavioral & Language Model v oblasti HR.

Z jakého důvodu přijít?

Ukážeme vám, že NLP je investicí, která dokáže ušetřit HR oddělení peníze, poslechnete si prezentace od lidí s osobní zkušeností v HR a sami na sobě si vyzkoušíte řadu nových postupů a technik.

Co jsme pro vás připravili?

  • Naučíte se naladit se na druhé osoby, pochopit jejich způsob přemýšlení a zlepšit vzájemnou komunikaci.
  • Dozvíte se, jak odhalit motivaci, osobní hodnoty a potřeby uchazečů o zaměstnání a porovnat je s kulturou a hodnotami společnosti.
  • Naučíte se číst oční vzorce ostatních lidí a poznávat, kdy jejich verbální odpověď není sladěna s neverbálními projevy.
  • Ukážeme si, jak můžete změnou slov, která používáte, utvářet okolní realitu a měnit výsledky.
  • Získáte praktické tipy a doporučení pro péči o svou kondici.

Jaká jsou konkrétní témata?

Základy NLP pro HR a personalisty

Během ukázky se seznámíte s teoretickým zázemím nejnovějších přístupů v NLP a praktickou aplikaci několika technik NLP do oblasti lidských zdrojů. Ty pak můžete ihned aplikovat jak na výběr lidí, tak na oblast rozvoje ostatních při školení, výuce a koučování, při obtížných rozhovorech, nebo je použít k dosažení svého osobního úspěchu. Poznáte, jak efektivně navazovat rapport s druhými lidmi a zlepšit tak komunikaci s uchazeči o zaměstnání, zaměstnanci, kolegy i nadřízenými na vědomé i nevědomé úrovni. Zároveň budete umět novým způsobem řešit konfliktní situace a pochopit pohled jiných osob na danou situaci.

Pochopíte, jak vám NLP může pomoci v osobní i pracovní oblasti.

NLP techniky, které se naučíte:

  • Budování rapportu - postupy, díky nimž budete moci snadno získat důvěru ostatních a zvýšit vnímavost lidí kolem vás
  • Pozice vnímání – techniky pro pochopení zájmů a cílů druhých osob a pro eliminaci či řešení konfliktních situací

Magická síla slov

Zamýšleli jste se někdy nad magičností slov? Napadlo vás někdy, jakou sílu mají slova, která vyslovíte? Uvědomili jste si někdy, jaká slova vlastně používáte? Výběr slov, ať už vyslovovaných, nebo těch, která volíme v našem vnitřním dialogu, má silný dopad na náš život a na výsledky našeho jednání. Slova nám mohou pomáhat, anebo si jimi můžeme nevědomky vytvářet překážky na cestě k úspěchu a k osobní spokojenosti.
Během ukázky si prakticky vyzkoušíme, jak může volba slov působit na naše tělo, programovat mysl a ovlivňovat náš emoční stav.

Ukážeme si, jak můžeme změnou slov, která si volíme a vyslovujeme, utvářet okolní realitu a měnit výsledky.

NLP techniky, které se naučíte:

  • Jazykové vzorce v NLP a práce s negativními přesvědčeními

Vedení výběrového řízení pomocí Behavioral & Language Modelu

... aneb poznejte tu pravou motivaci kandidátů!

Na ukázce se naučíte techniky, které odhalují pravou motivaci kandidátů, jejich kritéria, hodnoty a potřeby, jejichž naplnění je klíčové pro spokojenost zaměstnance a také pro jeho dlouhodobou udržitelnost ve společnosti. Zjištěnou motivaci budete moci porovnat s potřebami vaší společnosti a zjistit, zda kandidát vyhovuje na základě těchto parametrů, které přímo souvisí s vaší firemní kulturou a hodnotami firmy. Zároveň se seznámíte s NLP očními vzorci, které vám pomohou odhalit nesoulad ve verbální a neverbální komunikaci a identifikovat témata na detailnější doptávání.

Dozvíte se, jak motivace vzniká, co je za ní, naučíte se, jak ji zjistit a jak jí dále u nového zaměstnance udržet.

NLP techniky, které se naučíte:

  • Odhalovat směr motivace, který je důležitý pro efektivní plnění cílů zaměstnance (tzv. filtr Směrem k cíli - Směrem od cíle).
  • NLP oční vzorce – pozorování neverbálních projevů kandidáta, jejich rozklíčování a využití.

Kondice a práce s energií

Během ukázky si společně uvědomíme, co všechno ovlivňuje naši kondici, energii a výkonnost. Představíme vám čtyři tipy kondice a jejich vliv na naši dlouhodobou výkonnost a spokojenost. Získáte informace a doporučení, jak se starat o svou kondici, která lze snadno aplikovat v denním životě.

Získáte informace a doporučení, jak se starat o svou kondici, která lze snadno aplikovat v denním životě.

Harmonogram dne:

10:00-11:15 NLP pro HR a personalisty
11:30 - 12:30 Magická síla slov
12:30-13:00 Přestávka na oběd (donáška z Mlsné kavky)
13:00- 14:15 Vedení výběrového řízení pomocí B&L Modelu
14:30-15:30 Kondice a práce s energií
15:30-16:00 Dotazy, diskuze

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning