On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 09/2011 - 10/2019

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

HR Development Day

Tento kurz již proběhl 15.4.2015

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Centrum systemiky a NLP vám opět přináší novinky, které zefektivní vaši práci, ušetří firmě peníze a zároveň vás osobně posunou v osobní i pracovní oblasti. Přijďte si sami vyzkoušet, co je a co umí Neuro-lingvistické programování, Behavioral & Language Model a Lumina Learning.

Z jakého důvodu přijít?

Ukážeme vám, že NLP je investicí, která dokáže ušetřit HR oddělení peníze, poslechnete si prezentace od zkušených HR manažerů a sami na sobě si vyzkoušíte řadu nových postupů a technik.

Co jsme pro vás připravili?

 • Seznámíme vás s novým certifikovaným výcvikem NLP Practitioner, který je zaměřen na oblast lidských zdrojů
 • Poznáte koučovací techniky, které můžete použít při stanovování cílů, hledání cest k jejich naplnění a odstraňování překážek
 • Naučíte se naladit se na druhé osoby, pochopit jejich způsob přemýšlení a zlepšit vzájemnou komunikaci
 • Dozvíte se, jak odhalit motivaci, osobní hodnoty a potřeby uchazečů o zaměstnání a porovnat je s kulturou a hodnotami společnosti
 • Představíme vám psychometrický nástroj „nové generace“, který firmám pomáhá zajistit efektivnější práci a dosahování lepších výsledků a výkonů zaměstnanců
 • Provedeme vás kariérním koučováním a ukážeme vám, jak si zajistit dlouhodobou výkonnost

Jaká jsou konkrétní témata?

NLP HR Practitioner

Během workshopu se seznámíte s teoretickým zázemím nejnovějších přístupů v NLP a praktickou aplikaci několika technik NLP do oblasti lidských zdrojů. Ty pak můžete ihned aplikovat jak na výběr lidí, tak na oblast rozvoje ostatních při školení, výuce a koučování, při obtížných rozhovorech nebo je použít k dosažení svého osobního úspěchu. Poznáte, jak efektivně navazovat rapport s druhými lidmi a zlepšit tak komunikaci s uchazeči o zaměstnání, zaměstnanci, kolegy i nadřízenými na vědomé i nevědomé úrovni. Naučíte se NLP techniky pro koučování a osobní změny u druhých včetně toho, jak posunout sama sebe v oblastech, které si stanovíte. Zároveň budete umět novým způsobem řešit konfliktní situace a pochopit pohled jiných osob na danou situaci. Workshop vám poskytne návod, jak pevněji uchopit do svých rukou vlastní budoucnost a jak pomoci vytvořit budoucnost jiným.

Pochopíte, jak vám NLP může pomoci v osobní i pracovní oblasti.

NLP techniky, které se naučíte:

 • Budování Rapportu - postupy, díky nimž budete moci snadno získat důvěru ostatních a zvýšit vnímavost lidí kolem vás
 • Landscape – koučovací nástroj pro identifikaci postupu pro dosažení osobní změny
 • Pozice vnímání – techniky pro pochopení zájmů a cílů druhých osob a pro eliminaci či řešení konfliktních situací

Více informací o kurzu:

Vedení výběrového řízení pomocí Behavioral & Language Modelu

Aneb poznejte tu pravou motivaci kandidátů!

Na workshopu se naučíte techniky, které odhalují tu pravou motivaci kandidátů, jejich kritéria, hodnoty a potřeby, jejichž naplnění je klíčové pro spokojenost zaměstnance a také pro jeho dlouhodobou udržitelnost ve společnosti. Zjištěnou motivaci budete moci porovnat s potřebami vaší společnosti a zjistit, zda kandidát vyhovuje na základě těchto parametrů, které přímo souvisí s vaší firemní kulturou a hodnotami společnosti.

Dozvíte se, jak motivace vzniká, co je za ní, naučíte se, jak jí zjistit a jak jí dále u nového zaměstnance udržet.

Naučíte se, jak odhalovat směr motivace, který je důležitý pro efektivní plnění cílů zaměstnance. Jedná se o tzv. filtr Směrem k cíli - Směrem od cíle. Co kandidáta motivuje k dobré práci – zda je to únik před něčím, nebo zda za něčím jde:

 • Směrem k cíli - přesně specifikuje, co chce získat, čeho chce dosáhnout. Je zaměřen na cíl a jde za ním.
 • Směrem od cíle - je velmi dobrý v odhalování rizik. Zaměřuje se na to, čemu se chce vyhnout.

Více informací o kurzu:

Lumina Learning

Workshop Lumina Learning vám představí inovativní pohled na psychometrické nástroje, které v rámci rozvojových programů podporují jedinečnost a potenciál, učí respektu a pozitivnímu vnímání hodnoty našich odlišností.
Stručně vás provedeme principy metodologie Lumina Learning a jejími nástroji. Prostřednictvím interaktivních cvičení vás seznámíme s nejpoužívanějšími nástrojem Lumina Spark, jeho různými formami rozvoje a využití, které nabízí. Podělíme se o naše zkušenosti s reálnými klienty, kteří si tento nástroj oblíbili díky jeho vysoké a zároveň jednoduché aplikovatelnosti.

Více informací o tomto nástroji:

Kariérní koučování

Na workshopu se dovíte, pro koho je kariérní koučování vhodné a kdy má smysl do něj investovat. Představíme vám metodu, která člověka dovede k pojmenování toho, co je pro něj v životě opravdu důležité; na tomto základě si pak můžeme vytvořit svou osobní vizi. Provedeme vás procesem kariérního koučování a NLP technikami, které pomáhají jednotlivé kroky na kariérní cestě definovat a zakotvit. Kariérní koučování umí zároveň pomoci v péči o osobní kondici a dlouhodobou výkonnost a ve sladění soukromých zájmů s profesními cíli a kariérou. Budeme se věnovat čtyřem typům osobní kondice a prevenci syndromu vyhoření.

Na workshopu si vyzkoušíte:

 • Práci s osobními hodnotami a přesvědčeními
 • NLP techniku rozhodování
 • Praktické tipy pro zlepšení vaší osobní kondice

Více informací o kariérním koučování:

Harmonogram dne:

9:00-9:15 Úvod, přivítání, program
9:15 - 11:00 Blok I.: NLP HR Practitioner
11:00-11:15 Přestávka
11:15- 13:00 Blok II.: Vedení výběrového řízení pomocí B&L Modelu
13:00-13:30 Přestávka
13:30-15:15 Blok III.: Lumina Learning
15:15-15:30 Přestávka
15:30- 17:15 Blok IV: Kariérní koučování
17:15-17:30 Závěr

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning