On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 01/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Workshop: Jak prodat sám sebe - BRNO

Tento kurz již proběhl 11.3.2015

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Potýkáte se s tím, že máte dostatečné nebo i nadstandardní vzdělání, potřebné dovednosti, praktické zkušenosti, a přesto se vám nedaří sehnat dostatečné množství klientů? Máte výborné zpětné vazby a reference, ale nedaří se vám zaplnit si svůj diář tak, jak chcete? Umíte klientovi pomoci a změnit jeho život k lepšímu, avšak sami nevyděláváte tolik, kolik potřebujete?

Pokud narážíte na něco z výše uvedeného nebo řešíte podobná témata, tak přesně pro vás je určen workshop: Jak prodat sám sebe.

Cílem workshopu je identifikovat si správné cesty a postupy pro osobní propagaci a sebeprezentaci tak, aby se vám investice vložené do vašeho osobního rozvoje vrátily. Získáte náměty i praktické kroky, budete mít možnost popovídat si s kolegy, podělit se o zkušenosti a najít si svoji vlastní cestu.

Cílová skupina

koučové, trenéři, lektoři, konzultanti

Termín

11.3.2015
17:00-19:30 hod.
Brno

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning