On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 07/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Místo konání NLP kurzů - PRAHA Prvního pluku 347/12a, 186 00 Praha 8 – Karlín

Personal Breakthrough Session - Praha

Tento kurz již proběhl 6.-9.10.2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Během kurzu se naučíte naprosto ojedinělou formu práce s klientem nazývanou Breakthrough Session nebo Personal Breakthrough Session, což je velmi rychlý způsob, jak dosádnout vyznamných změn a pokroků u klienta. Jedná se o naprosto jedinečný způsob vedení rozhovoru, který se podobá NLP Life koučování, a je zaměřený na individuální potřeby klienta tak, aby dosáhl cíle, který si stanovil jak v osobní, tak v pracovní oblasti.

Při Breakthrough Session se aplikují světově nejsilnější nástroje pro osobní změnu využívané v Neuro-lingvistickém programování, Ericksonské hypnóze, Organické hypnóze či Časových liniích.

Personal Breakthrough Session má přesně danou strukturu a pracuje se změnami na úrovni identity, hodnot a přesvědčení. Pokud budete na českém a slovenském trhu hledat, zda kurz nabízí ještě někdo jiný, tak se ujistěte, zda poskytuje výše uvedené výcviky a jeho Master Practitioner výcvik obsahoval výcvik v Breakthrough Session.

Výcvik nejefektivnější metody pro osobní změnu poprvé v ČR/SR!

Během výcviku se naučíte unikátní postupy a techniky vycházející z nejnovější metody pro rapidní osobní změnu. Breakthrough Session se v žádném případě nedá nahradit klasickými NLP koučovacími technikami, a to ani v případě, že kouč používá NLP koučovací či změnové techniky. Personal Breakthrough Session si ve světě již vyzkoušely milióny lidí, ale u nás je tato metoda "v plenkách", a proto jsme se rozhodli ji nabídnout na českém a slovenském trhu ve formátu, který používá NLP Academy v UK a v podobné podobě, jako ji můžete absolvovat na našem výcviku Master Practitioner.

Lokalita: Praha

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning