On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 07/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

New Code NLP - Bratislava

Tento kurz již proběhl 28.11.-30.11.

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Výcvik New Code NLP je novinkou v ČR a SR a nabízí naprosto nové techniky a možnost aplikace NLP na sebe sama. Absolvování tohoto kurzu vám zajistí mezinárodní certifikaci New Code NLP Practitioner. Získáte kompletní materiály New Code NLP, praktické zkušenosti z využití těchto technik na sobě a detailní ústní a písemnou zpětnou vazbu během celého výcviku.

New Code NLP byl navržen tak, aby aktualizoval "Classic Code" a umožnil absolventům výcviku rychlou a jednoduchou aplikací NLP na sebe sama. Nové techniky a hry výrazně podporují změnu, která navíc nastává na několika úrovních. New Code NLP se neustále vyvíjí, v tomto kurzu získáte vždy nejnovější a nejaktuálnější postupy pro vytváření změn.

Výcvik je určen pro ty, kteří se chtějí neustále zdokonalovat a vzdělávat a chtějí být certifikováni Johnem Grinderem a Carmen Bostic St Clair, kteří techniky New Code sami vyvinuli. Budete mít možnost sledovat ukázky nových technik a osobně prožít každou z nich jak v roli účastníka, tak v roli kouče.

Aktivní ovlivňování svého stavu mysli a osobní kongruence jsou klíčem k maximálnímu výkonu v jakékoliv oblasti života. Techniky a procesy v New Code NLP jsou určeny k vytvoření stavu dokonalosti a pomohou vám i vašim klientům vytvářet změny na hluboké úrovni s cílem podpořit větší výběr a dát vám více možností.

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning