On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 07/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Využití NLP v Businessu - České Budějovice

Tento kurz již proběhl 10.4.2014

Neuro-­lingvistické programování (NLP) vzniklo jako studium lidské úspěšnosti a dokonalosti. V dnešním konkurenčním obchodním prostředí potřebují malé a velké společnosti řadu nástrojů podporujících výkon, aby zajistily, že lidé uvnitř organizace podávají nejlepší možný výkon a stále se ve své práci zdokonalují. Nástroje NLP poskytují lidem v byznysu skutečnou konkurenční výhodu, kterou mohou používat v různých kontextech a oblastech.

Během této ukázky pochopíte, jak lze aplikovat NLP v mnoha obchodních souvislostech.

  • NLP dovednosti pro ovlivňování, přesvědčování a efektivní komunikaci - pro vás, jako úspěšného podnikatele, ředitele, obchodníka či manažera, je nezbytné být vynikajícím komunikátorem. Jen tak budou vaše zprávy komunikovány jasně a přesně, lidé jim budou rozumět a budou na ně reagovat odpovídajícím způsobem.

  • New Code NLP pro zvyšování výkonnosti - NLP vzniklo za účelem pomoci ostatním tak, aby byli úspěšní a lépe zvládali pracovní oblast i soukromí. Od prvních dnů kdy New Code NLP vzniklo, tak začalo být velice efektivně používáno pro koučování, protože jeho aplikací se vysoká výkonnost vynoří naprosto přirozeně.

  • NLP modely pro obchodní aplikace: leadership, prodej, vyjednávání a marketing - Ať už je vaše pozice v rámci firmy jakákoliv - může to být nábor nových lidí, vzdělávání, prodej, vedení týmu, projektové řízení, vyjednávání, marketing nebo cokoliv jiného – tak NLP dokáže velmi úspěšně a efektivně aplikovat různé techniky do vašeho oboru. Vaše schopnosti “ zapálit” ostatní pro daný záměr a vést je stanoveným směrem určují, jak daleko budete moci kariérně postupovat ve vaší organizaci. Vaše schopnosti efektivně prodávat definuje nejen to, jak moc výhodnou zakázku zvládnete získat, ale také jak dobře umíte prodat své nápady kolegům a nadřízeným. Vaše schopnosti vyjednávat znamenají nejen to, jak dostat nejlepší nabídku, ale zahrnují vaše silné stránky a osobní efektivitu v tom, jak komunikovat abstraktní zprávy různými způsoby tak, že lidé mají osobní zkušenosti týkající se toho, co bylo řečeno. Pro některé osoby jsou tyto dovednosti velmi důležité v každodenní práci a pro ostatní jsou více vzdálené a využijí je jen v konkrétních situacích. Nezáleží na tom, na jaké úrovni řízení či v jakém oboru se nacházíte -­‐ NLP techniky vám pomohou být úspěšnější.

  • Pokročilé prezentační dovednosti - na všech pracovních pozicích je hlavním nástrojem přesvědčování a získávání lidí na svoji stranu prezentace. Ta může být určena malému publiku stejně jako velkému množství lidí na kongresech či seminářích. V každém případě potřebujete dokázat zaujmout publikum ojedinělou excelentní prezentací s využitím NLP postupů.

Adresa a čas konání:

  • JAIP o.p.s., Na zlaté stoce 1619, České Budějovice
  • Termín: 10.4.2014 od 10:00 do 14:00 hodin

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2020 NLP premier practitioner - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning