On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 02/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Místo konání NLP kurzů - PRAHA Prvního pluku 347/12a, 186 00 Praha 8 – Karlín

Certifikace NLP Practitioner - Mediace

Tento kurz již proběhl 13. - 14. 1. 2014

Tento kurz je součást certifikované série tématických akademií v rámci akreditovaného centra NLP.

Výcvik Certifikovaný NLP Practitioner - Mediace je určen pro všechny osoby, které řeší konflikty v jakékoliv podobě, např. v práci, v rodinách, při rozvodech, v sousedských vztazích, ve školách atd.

Mediací rozumíme mimosoudní proces řešení sporu, kdy mezi strany v konfliktu vstupuje třetí nezúčastněná strana, a tou je mediátor. Úlohou mediátora není spor rozsoudit ani určit, kdo má či nemá pravdu, nebo kdo má co dělat.

Úkolem mediátora je naopak pomáhat všem stranám vyřešit vyhrocenou situaci v soukromí a nalézt co nejlepší možné řešení pro všechny zúčastněné.

Certifikovaný výcvik NLP Mediace seznamuje účastníky s principy intervence ze strany mediátora a s fázemi mediačního procesu a učí, jak zefektivnit své schopnosti vyjednávání a jak zprostředkovat dohodu mezi všemi stranami.Spojením Neuro-lingvistického programování a technik mediace získáte unikátní know-how, které vám umožní velice efektivně řešit všechny typy konfliktů!

Více informací naleznete na: www.nlpacademy.cz

Zakončení kurzu

  • Výcvik je zakončen volitelným procesem certifikace
  • Po úspěšném absolvování kurzu získáte certifikaci NLP Mediation Practitioner.

V případě, že jste již absolvovali výcvik NLP Practitioner, máte možnost získat kurz NLP Practitioner - Mediace se slevou až 25%.

Lokalita:Praha Harmonogram: 8:30 - 16:30

Úvod do NLP - PRAHA - 2020 Úvod do NLP - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning