On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 02/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Body Mind Work: Tématické večery - Praha

Tento kurz již proběhl 12.4.2016

Jsou různé cesty a možnosti, které vedou ke splnění vašich osobních cílů a ke změně vašeho dosavadního života. BMW večery vás chceme inspirovat, aby jste mohli začít věci dělat jinak a tím mít v životě více toho, co chcete, a méně toho, co nechcete.

Tyto tématické večery pořádáme v úterý od 17.30 do 20.30 hodin.

Osobní charisma (12.4.2016)

Charismatičtí lidé mohou působit dojmem, že se takovými už narodili; zajímáme-li se ale o jejich příběh blíže, zjistíme povětšinou, že tomu tak není.
BMW večer na toto téma vám pomůže pochopit, v čem osobní charisma spočívá a jak jej u sebe můžete rozvíjet.

Zvládání stresu (26.4.2016)

Osobní efektivita, schopnost učit se novým věcem, soustředění na práci, kreativita, time management – to jsou schopnosti a dovednosti, které jsou vedle kvalifikace a zkušeností základem pro schopnost dobře vykonávat “práci hlavou”.
Tento večer bude věnován zvládání stresu. Získáte techniky a doporučení, jak pracovat s návyky a jak si optimálně strukturovat a prožít běžný pracovní den, chcete-li si udržet výkonnost a chuť do práce.

Osobní spokojenost (10.5.2016)

Spokojenost v životě je něčím, čím se alespoň občas zabývá každý z nás - a zároveň je to téma, kterému se dnes věnují vědci z celého světa. Tento večer vás seznámí s tím, které faktory mají vliv na náš subjektivní pocit spokojenosti a co můžeme udělat pro to, abychom prožívali šťastný a spokojený život. Budeme se věnovat vztahům, životním hodnotám, spokojenosti v práci i otázce smyslu života.
Získáte techniky, které vám pomohou zmapovat vaši osobní spokojenosti, rozhodnout se, které oblasti v životě změnit, a nastavit si nekonfliktní vztahy doma i na pracovišti.

Úvod do NLP - PRAHA - 2020 Úvod do NLP - BRNO - 2020 NLP individuální výcvik NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning