On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 12/2019

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

Body Mind Work: Tématické večery - Praha

Tento kurz již proběhl 15.3.2016

Jsou různé cesty a možnosti, které vedou ke splnění vašich osobních cílů a ke změně vašeho dosavadního života. BMW večery vás chceme inspirovat, aby jste mohli začít věci dělat jinak a tím mít v životě více toho, co chcete, a méně toho, co nechcete.

Tyto tématické večery pořádáme v úterý od 17.30 do 20.30 hodin.

Při objednání a zaplacení 5 večerů najednou získáváte vstup na šestý večer, dle vlastního výběru, zdarma!!!

Energy management (15.3.2016)

Zatímco ještě před pár lety byl jednou z konkurenčních výhod zvládnutý time management a schopnost uřídit všechny své závazky a aktivity, dnes je výraznou konkurenční výhodou schopnost pracovat s vlastní energií a energetickými zdroji.
Tento večer se budeme věnovat možnostem práce s energií a zvyšování vlastní odolnosti. Vyzkoušíte si bioenergetická cvičení a dozvíte se, jak zacházet se stresem i s vlastní energií.

Stravování a výživa (22.3.2016)

Cílem tohoto večera je seznámit vás se základy správného stravování a inspirovat vás k tomu, jak si plánovat a připravovat jídlo tak, aby vás to nezatěžovalo, ale naopak naplňovalo.
Změna stravovacích návyků bývá jedna z největších a nejtěžších změn v našem životě. Pokud se však do ní odhodláme, tak nám bude v následujících týdnech, měsících a letech přinášet do našeho života pozitivní energii.
Tak jako na ostatních večerech, a tentokrát si odnesete jasná a stručná pravidla a zároveň odstartujete svoji osobní změnu.

Generační spolupráce (29.3.2016)

Téma mezigeneračního soužití, které se bylo donedávna řešilo spíše v rodinách, je nyní aktuální i ve firmách a korporacích. Na pracovištích se totiž v současnosti setkávají čtyři generace zaměstnanců. V týmech spolu pracují nejen lidé různého věku, ale i s rozdílnými potřebami, hodnotami a přístupem k práci.
Na BMW večeru se budeme věnovat především tomu, co kterou generaci motivuje, jaké jsou její potřeby a jaká očekávání má od zaměstnavatele.

Osobní charisma (12.4.2016)

Charismatičtí lidé mohou působit dojmem, že se takovými už narodili; zajímáme-li se ale o jejich příběh blíže, zjistíme povětšinou, že tomu tak není.
BMW večer na toto téma vám pomůže pochopit, v čem osobní charisma spočívá a jak jej u sebe můžete rozvíjet.

Zvládání stresu (26.4.2016)

Osobní efektivita, schopnost učit se novým věcem, soustředění na práci, kreativita, time management – to jsou schopnosti a dovednosti, které jsou vedle kvalifikace a zkušeností základem pro schopnost dobře vykonávat “práci hlavou”.
Tento večer bude věnován zvládání stresu. Získáte techniky a doporučení, jak pracovat s návyky a jak si optimálně strukturovat a prožít běžný pracovní den, chcete-li si udržet výkonnost a chuť do práce.

Osobní spokojenost (10.5.2016)

Spokojenost v životě je něčím, čím se alespoň občas zabývá každý z nás - a zároveň je to téma, kterému se dnes věnují vědci z celého světa. Tento večer vás seznámí s tím, které faktory mají vliv na náš subjektivní pocit spokojenosti a co můžeme udělat pro to, abychom prožívali šťastný a spokojený život. Budeme se věnovat vztahům, životním hodnotám, spokojenosti v práci i otázce smyslu života.
Získáte techniky, které vám pomohou zmapovat vaši osobní spokojenosti, rozhodnout se, které oblasti v životě změnit, a nastavit si nekonfliktní vztahy doma i na pracovišti.

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning