On-line registrace do NLP kurzů. Využijte slevy za včasnou rezervaci.

Každý sudý čtvrtek v měsíci zde zveřejníme alespoň jednu nabídku (výcvik, kurz, koučování atd.), kterou v rámci akce "HAPPY THURSDAY" můžete - exkluzivně pouze během 24 hodin tohoto vybraného dne - objednat se slevou až 30%

Archiv kurzů NLP 01/1970 - 01/2020

ITA NLP certified BODY MIND WORK edumenu.cz

BMW večery - Praha

Tento kurz již proběhl 23.2.2016

Jsou různé cesty a možnosti, které vedou ke splnění vašich osobních cílů a ke změně vašeho dosavadního života. BMW večery vás chceme inspirovat, aby jste mohli začít věci dělat jinak a tím mít v životě více toho, co chcete, a méně toho, co nechcete.

Tyto tématické večery pořádáme každé úterý od 17.30 do 20.30 hodin.

Při objednání a zaplacení 5 večerů najednou získáváte vstup na šestý večer, dle vlastního výběru, zdarma!!!

Energy management (23.2.2016)

Zatímco ještě před pár lety byl jednou z konkurenčních výhod zvládnutý time management a schopnost uřídit všechny své závazky a aktivity, dnes je výraznou konkurenční výhodou schopnost pracovat s vlastní energií a energetickými zdroji.
Tento večer se budeme věnovat možnostem práce s energií a zvyšování vlastní odolnosti. Vyzkoušíte si bioenergetická cvičení a dozvíte se, jak zacházet se stresem i s vlastní energií.

Emoční inteligence (1.3.2016)

Emoční inteligence (EQ) je na rozdíl od všeobecné inteligence (IQ) relativně nový pojem. Objevila se před dvaceti lety - a téměř okamžitě se stala velmi populární. Dnes je jednou z kompetencí, na které se zaměřují firmy při výběru zaměstnanců, která se učí na kurzech soft-skills a jsou jí věnovány články v časopisech i celé knihy.
Tento večer bude věnován tomu, co vlastně tvoří emoční inteligenci a jak ji rozvíjet. Získáte tipy a techniky, které vám pomohou uvědomovat si vlastní emoce, předcházet konfliktům a budovat si dlouhodobé vztahy.

Hubnutí s NLP (8.3.2016)

Možná si říkáte, jak vám NLP může pomoci při snižování váhy. Je to jednoduché. Hubnutí totiž začíná v hlavě. A právě NLP využívá řadu technik, které fungují tak, že změní vaše myšlenky, zaměření pozornosti, motivaci a přesvědčení tak, že můžete dosáhnout všeho, čeho chcete. V tomto případě snížení váhy.
Jedná se o efektivnější a dlouhodobě fungující metody, které vám pomohou provést vaši vysněnou životní změnu, a to rychle a za minimálních nákladů, pomocí změny myšlení.
Přestaňte držet diety, dosáhněte své vysněné váhy a začněte žít.
Na workshopu si pomocí velmi praktických NLP technik nastavíte svoje reálné váhové cíle, pochopíte a změníte svoje stravovací strategie a naučíte se techniky, které potřebujete k tomu, abyste změnili svůj vztah k jídlu a sami k sobě.

Účastí na workshopu

  • si stanovíte svoje váhové cíle
  • nastartujete svůj proces hubnutí
  • naučíte se jak si dlouhodobě držet svoji novou váhu
  • získáte nové životní návyky a postupy

a potom již budete jen sledovat, jak vaše váha postupně klesá.

Jak získat práci svých snů (15.3.2016)

V práci strávíme přibližně 1/7 svého života, a proto se stává jedním z témat, které ve svém životě intenzivně řešíme. Nikdo z nás nechce dělat práci, která ho nebaví a nenaplňuje anebo mu nepřináší odpovídající finanční odměnu.
Tento večer se zaměříte na to, jak si správně vybrat práci, kterou chcete a jaké podniknout kroky k jejímu dosažení. Budete tam odcházet s konkrétními postupy, inspiracemi, tipy i radami, které povedou k vaší práci snů.

Stravování a výživa (22.3.2016)

Cílem tohoto večera je seznámit vás se základy správného stravování a inspirovat vás k tomu, jak si plánovat a připravovat jídlo tak, aby vás to nezatěžovalo, ale naopak naplňovalo.
Změna stravovacích návyků bývá jedna z největších a nejtěžších změn v našem životě. Pokud se však do ní odhodláme, tak nám bude v následujících týdnech, měsících a letech přinášet do našeho života pozitivní energii.
Tak jako na ostatních večerech, a tentokrát si odnesete jasná a stručná pravidla a zároveň odstartujete svoji osobní změnu.

Výchova a koučování dětí (29.3.2016)

Každý z nás chce vychovávat a rozvíjet svoje děti tím nejlepším způsobem. Tento večer vám dá inspiraci a konkrétní návody na to jak pomoci svým dětem najít a dosáhnout svoje cíle, zvýšit sebevědomí, odstranit obavu či nervozitu či jak se vypořádat se změnami a kritikou.
Pomocí konkrétních technik se tak budete moci stát kouči a pomocníky pro své děti.

Všechny uvedené postupy je možné aplikovat na děti od věku cca 9 let a více.

Mentální kondice (5.4.2016)

Osobní efektivita, schopnost učit se novým věcem, soustředění na práci, kreativita, time management – to jsou schopnosti a dovednosti, které jsou vedle kvalifikace a zkušeností základem pro schopnost dobře vykonávat “práci hlavou”.
Tento večer bude věnován péči o naši mentální kondici. Získáte techniky a doporučení, jak pracovat s návyky a jak si optimálně strukturovat a prožít běžný pracovní den, chcete-li si udržet výkonnost a chuť do práce.

NLP Premier Practitioner 2019 NLP Premier Practitioner Brno 2019 NLP AKADEMIE NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning