Centrum systemiky a NLP

Centrum systemiky a NLP vzniklo za účelem integrace nejnovějších poznatků z nejatraktivnějších oborů a přístupů ve vzdělávaní a rozvoji dětí i dospělých v 21. století, kterými jsou Neuro-lingvistické programování (NLP), koučování, systemické přístupy, Lumina learning a Ericksonovská hypnóza.
Pomáháme lidem růst, zvyšovat svoji hodnotu a vydělávat více peněz!

Naším cílem je zprostředkovat firmám i individuálním zájemcům širokou škálu nástrojů, jako je koučování, systemika či NLP, a to jak pro seberozvoj, tak i pro rozvoj ostatních.

Nabízíme velké množství specializovaných výcviků, workshopů i seminářů, které představují tradiční témata v nové netradiční podobě, a mají v sobě integrováno systemické koučování, Ericksonský přístup a NLP.

Můžete si přitom vybrat nejen dané téma a zaměření, ale i časové rozmezí a cenu, kterou chcete do rozvoje investovat. Naše otevřené kurzy jsou nabízeny v několika variantách podle délky i ceny.

Vyberte si tu nejlepší možnost pro sebe či pro ostatní a kontaktujte nás!

Čím se odlišujeme od ostatních společností zabývajících se koučováním, vzděláváním a rozvojem lidí? Spolupracujeme s odborníky na NLP, systemiku, koučování, Ericksonskou hypnózu a sugesce. Našimi partnery jsou také přední české instituty a společnosti působící v daných oborech.

Naším hlavním záměrem je přinášet české veřejnosti unikátní know-how ze zahraničí, a to pomocí ucelené nabídky:

  • realizace produktů pro klienty, firmy i neziskové společnosti
  • výcviků a akademií v otevřené formě i na zakázku
  • workshopů a seminářů v otevřené formě i na zakázku

Centrum systemiky nabízí unikátní certifikované studium NLP v rámci specializovaných akademií.

NLP modulový výcvik - PRAHA - 2022 NLP ONLINE KURZY NLP academy in english Prague

BL ModelLumina Learning